Kasutamistingimused

Veebilehel motospirit.ee avaldatud materjalide kopeerimine, refereerimine ja levitamine, välja arvatud sotsiaalmeedias lingi jagamine, on keelatud ilma MotoSpirit Media kirjaliku nõusolekuta – kirjuta motospiritmedia@gmail.com. Lubatud on jagada artikli esimest kahte lõiku viidates lingiga otseselt artiklile ja suunates inimest motospirit.ee keskkonda lugema.

Kui olete MotoSpirit Media tellinud, siis esimese kuu eest võetakse teilt tasu 4.99 eurot ja edaspidi uuendamisel 6.99 eurot. Tellimus uueneb iga kuu. Makse tehakse Zlick Paywall lahenduse kaudu. Tellimuse saab igal ajal tühistada aadressil my.zlickpaywall.com.

Tingimused ja eeskirjad

Tere tulemast MotoSpirit Media veebisaidile. Need tingimused reguleerivad teie kasutamist meie veebisaidil ja veebiajakirja tellimist. Veebisaidile juurdepääsuga või selle kasutamisega nõustute nende tingimustega. Kui te nende tingimustega ei nõustu, siis palun ärge kasutage meie veebisaiti.

1. Definitsioonid

Veebisait motospiritmedia.com.

“Meie,” “me,” “meid” viitab MotoSpirit Media-le.

“Teie,” “teid” viitab kasutajale või kliendile, kes kasutab meie veebisaiti ja/või ostab meie tellimust.

“Tellimus” viitab juurdepääsule MotoSpirit Media mootorratturite veebiajakirja varjatud artiklitele.

2. Intellektuaalomandi õigused Kogu sisu sellel veebisaidil, sealhulgas tekst, graafika, logod, pildid ja tarkvara, on MotoSpirit Media ja OÜ Motomari, sealhulgas autorite, omand ning kaitstud intellektuaalomandi seadustega. Te ei tohi paljundada, levitada ega edastada selle saidi sisu ilma meie eelneva kirjaliku loata.

Kopeerimine, refereerimine ja levitamine motospiritmedia.com veebisaidil avaldatud materjalide puhul, välja arvatud linkide jagamine sotsiaalmeedias, on keelatud ilma MotoSpirit Media kirjaliku nõusolekuta – kirjutage motospiritmedia@gmail.com. Lubatud on jagada artikli esimest kahte lõiku, viidates otsese lingiga artiklile ja suunates lugejad motospiritmedia.com keskkonda lugema.

3. Veebiajakirja kasutamine Pärast ostu sooritamist antakse teile mitteülekantav, tühistatav juurdepääs kõigile MotoSpirit Media veebiajakirja artiklitele ainult isiklikuks, mitteäriliseks kasutamiseks.

4. Makse ja hinnakujundus Kõik hinnad on esitatud eurodes ja võivad muutuda ilma ette teatamata. Makse tuleb sooritada meie kolmanda osapoole turvalise maksesüsteemi kaudu. Tellimuse ostmisega nõustute maksma ostmise hetkel kehtivat hinda.

Kui olete tellinud MotoSpirit Media, maksate esimesel kuul 4,99 eurot ja uuendamisel 6,99 eurot. Tellimus uuendatakse iga kuu. Makse tehakse Zlick Paywall lahenduse abil. Tellimuse saab igal ajal tühistada aadressil my.zlickpaywall.com.

5. Tagasimaksepoliitika Tulenevalt meie toote digitaalsest iseloomust on kõik müügid lõplikud. Me ei paku tagasimakseid ega vahetusi pärast tellimuse soetamist, välja arvatud tehniliste probleemide või failivigade korral. Tellimuse tühistamise korral ei tagastata käesoleva perioodi eest juba tasutud raha.

6. Kättetoimetamine Pärast edukat makset saate kohe juurdepääsu kõigile MotoSpirit Media veebiajakirja artiklitele Zlick Paywalli kaudu.

7. Privaatsuspoliitika Oleme pühendunud teie privaatsuse kaitsmisele. Meie privaatsuspoliitika, mis selgitab, kuidas me kogume, kasutame ja kaitseme teie teavet, on nendesse tingimustesse viitamise teel kaasatud. Meie privaatsuspoliitikaga saab tutvuda.

8. Vastutuse piirang Seadusega lubatud ulatuses ei vastuta OÜ Motomari mis tahes kaudsete, juhuslike, eriliste, tagajärgede või karistuslike kahjude eest, samuti mis tahes kasumi või tulude kaotuse eest, olenemata sellest, kas need on otsesed või kaudsed, või mis tahes andmete, kasutamise, hea tahte või muude immateriaalsete kahjude eest, mis tulenevad (a) teie veebisaidi kasutamisest või suutmatusest seda kasutada; (b) mis tahes volitamata juurdepääsust meie serveritele ja/või neis säilitatavale isiklikule teabele; (c) mis tahes kolmanda osapoole poolt meie veebisaidi kaudu edastatavatest vigadest, viirustest, trooja hobustest või muudest kahjulikest komponentidest.

9. Kohaldatav õigus Need tingimused reguleeritakse ja tõlgendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele, arvestamata selle kollisiooninorme. Kõik vaidlused, mis tulenevad meie veebisaidi kasutamisest või meie tellimuse soetamisest, lahendatakse Eesti Vabariigi kohtutes.

10. Tingimuste muudatused Jätame endale õiguse neid tingimusi igal ajal muuta. Kõik muudatused avaldatakse sellel lehel ja jõustuvad kohe pärast postitamist. Teie jätkuv veebisaidi kasutamine pärast muudatuste postitamist tähendab teie nõustumist selliste muudatustega.

11. Kontaktandmed Kui teil on nende tingimuste kohta küsimusi, võtke meiega ühendust:

MotoSpirit Media, OÜ Motomari motospiritmedia@gmail.com Tuljojaagu talu, Valasti küla, Järvamaa, Eesti 73210 +372 510 4171