26. mai 2024
Meelelahutus

NUNNU VIDEO! Vaata, kuidas kõige pisemad võidu rallisid!

Viimase Eesti Hobikrossisarja etapi raames Aravete motokrossirajal peeti ka kõige pisematele mõeldud Särtsuka sarja teine etapp, kus lapsed kimavad võidu elektrilistel tasakaaluratastel, kus seekord oli rekordarv osalejaid.

Seekordsel võistlusel tegi korraldajate sõnul suure positiivse üllatuse rohke osalejate arv – stardis oli kokku rekordilised 29 last ehk võrreldes esimese etapiga poole rohkem. Lastele toimusid erinevates vanusegruppides kõigi ohutuse tagamiseks kokku 5×2 starti ja sõideti kaks ringi.

Kes veel ei ole Särtsukatest kuulnud, siis see on elektriliste tasakaalurataste võidusõit, mida korraldatakse 2-7 aastatele lastele, kus sõidetakse nii 12 kui 16 tolliste elektriratastega. Ürituse eesmärgiks on luua hea ja turvaline keskkond väikestele oma esimese võistluskogemuse saamiseks.

Särtsuka hooajal on tulemas veel 4 etappi, millest järgmine juba 1. juulil Pärnu Lennuvälja krossirajal kui toimub Eesti motokrossi meistrivõistluste teine etapp.

Särtsukate tegemistel saab silma peal hoida nii Facebookis kui Instagramis. Leia neid ja eelregistreeri  oma laps juba varakult: https://m.facebook.com/102463299233021/